Zaproszenie do składania ofert na nabycie pakietu wierzytelności

Jakub Ostrowski        22 lipca 2019        Komentarze (0)

Syndyk masy upadłości spółki Global MB sp. z o.o. w upadłości z siedzibą w Chełmie sprzeda z wolnej ręki w drodze wyboru najkorzystniejszej oferty pakiet wierzytelności o wartości nominalnej 75.949,61 zł. Wierzytelności wynikają z tytułu sprzedaży towarów i usług. Oferty w zamkniętych kopertach z adnotacją „oferta na zakup wierzytelności” należy składać do dnia 31 lipca 2019 r. do kancelarii syndyka masy upadłości Global MB sp. z o.o. w upadłości, ul. Czechowska 3/19, 20-072 Lublin. Szczegółowe informacje o wierzytelnościach można uzyskać mailowo: biuro@kancelaria-ostrowski.eu. Syndyk zastrzega sobie możliwość odstąpienia od sprzedaży na każdym etapie postępowania.

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Adwokacka Jakub Ostrowski Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Adwokacka Jakub Ostrowski z siedzibą w Lublinie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem biuro@kancelaria-ostrowski.eu.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: